درباره هپی لند

هپی لند: متفاوت بیاندیشیم و تفاوت ایجاد کنیم
 

 

هپی لند مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی کالا در ایران است. گروه‏‏‌های مختلف کالا مانند:لوازم قنادی- لوازم تولد - خشکبار و شانسی با تنوعی بی‌نظیر عرضه می‏‏‏‌شوند. هپی لند با در اختیار داشتن سهم عمده‏‌ای از بازار عرضه اینترنتی کالا در ایران با تنوعی بسیار بالا از برندهای مختلف، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آنها، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند. کاربران و مشتریان هپی لند می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت هپی لند را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری هپی لند است.

 

هپی لند در سال 2015 با راه اندازی وب سایت و اپلیکیشن happyland  برای اولین بار در کشور در زمینه معرفی و نقد و بررسی جدیدترین کالاهای صنف قنادی این حوزه را آغاز کرد. هدف از ایجاد این مجموعه ایجاد امکانی برای همکاران جهت بررسی دقیق‌تر تمامی ابعاد و مشخصات محصول و شکل‌گیری تصویری دقیق‏‏‌تر از کالاها و تکنولوژی‏ های این حوزه بود. در حال حاضر این بخش یکی از محبوب‏‌ترین خدمات هپی لند است، از این رو تولید محتوای تخصصی با کیفیت و استانداردهایی فراتر از گذشته یکی از راهبردهای اصلی هپی لند محسوب می‏‌شود. 

لازم به ذکر است که هپی لند در هیچ نقطه‏ ای از کشور به غیر از واحد مرکزی مستقر در تهران نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ندارد و کلیه خدمات در سراسر کشور تنها در این مرکز ارائه می‏‏‌شود.